wiadomości łeba

Tradycyjne zdjęcie na plaży

Pomorskie

Zbliża się okres wakacji, urlopów oraz słonecznej pogody. Setki a nawet dziesiątki tysięcy turystów wyruszy nad nasze polskie morze. Wspaniałe krajobrazy, piaszczyste plaże, rozległe wydmy oraz dodatkowo fale, to przepiękny nadmorski obrazek.

Klasyczne zdjęcie na plaży

 

Doskonałe miejsce na wypoczynek, istne szaleństwo oraz bardzo dobra okazja na spędzenie trochę czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. Jest tyle wspaniałych miasteczek niedaleko naszego morza, że aż ciężko jest wybrać sobie dokładny kierunek. Kołobrzeg, Jastarnia, Świnoujście, Łeba, to niewątpliwie miejscowości jedne z wielu znakomitych miejsc w naszym kraju. Swój wolny czas na urlopie będziemy mogli spożytkować na rzeczywiście ogrom różnych sposobności – podróże statkiem, na skuterach wodnych bądź na bananach dmuchanych to wspaniałe zabawy na wodzie. W poniektórych miastach dostępne są także wesołe miasteczka dla dzieci oraz dodatkowo automaty z grami. Bez wątpienia skorzystają z nich także osoby dorosłe, gdyż absolutnie nie jest to zabawa jedynie dla naszych dzieci.

Wspaniałym pomysłem jest też sesja nad morzem. Wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki, słońce, a zatem znakomite oświetlenie, to doskonałe warunki do pstrykania fotografii.

Klasyczne zdjęcie na plaży będzie znakomicie wyglądało w albumie rodzinnym. Fotografia, w momencie gdy turlamy się z wydm, to tylko jeden z bardzo wielu przykład. Można też uzbroić się w wodoszczelne opakowanie do własnego sprzętu fotograficznego oraz wykonać sesję w wodzie lub pod wodą.

Są to z pewnością twórcze pomysły na sesje, które zaintrygują naszych znajomych oraz krewnych. Trzeba pamiętać o tym, żeby z obiektywem bardzo uważać na plaży – upadek obiektywu do piachu może zwiastować jego naprawdę poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *