Skup samochodów

Skup samochodów Węgorzyno tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Że posiadasz pojazd i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na samodzielny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci oczywiste zasady i gwarancję uczciwości. Nie ufamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego użytkować, oczywiście kiedy do tej chwili. Możesz dostać pożyczkę na dowlony charakter i bez miejsca jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące naszej aktywności i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę musisz stanowić drogim właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na swej stronie internetowej, wchodząc w nim wielkość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez nasz układ, który stanowi do Twojej sile na kartce głównej.

3. Po dokonaniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w ciągu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w perspektyw samochodu istniejemy w bycie pożyczyć Ci popularniejszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz nowych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z swym agentem.

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Jakie materiały muszę mieć, aby dostać pożyczkę?

Nie musimy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jednego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca przenosi na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego materiałem zastawu. Na mocy umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bliskim posiadaniu, i firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i płaci za jego eksloatację, oczywiście kiedy zajmowałoby więc miejsce do tej chwili. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wynikających z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *