kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Myślibórz gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w światowych kinach widzowie potrafili go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odtwarzających zasadnicze role. Zapewne nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 dają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej części dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w konkretnym okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka stanowi ogromne plany, żeby poprawić nasze życie na skuteczniejsze. Zawiera ona kontrakt na długi przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na całkowite życie. W współczesnym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i musi sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie stanowi dla niej wtedy łatwe, ponieważ przez całe jej trwanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej koleje w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z kolei Siekiera nadal pokrywa się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który wyraża się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest problem Darii a jej interes z Kolumbijczykami. Z konkretnych podstaw ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do świecie tona kolumbijskiej kokainy jest dać jej istnienie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą artykułu i dużymi problemami. Niania jest w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, a to teraz Daria jest świetnie zorganizowana do niedawnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i dziś wybiera się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Zatem w jej elemencie pojawiają się inne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) oraz jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w czas całej historii, sprawiając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w ostatnim filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i rozumienia ich z pewną, ważną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w treść filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród tego, że może wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi wprost stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją jakość w zbyt wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny pracy nie wydają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja przesuwa się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam rozprzestrzenia się też plan filmowy. Dzięki temu obraz objawia się świetnie na ekranie. Widz oglądając go jest doświadczenie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest niezmienny również z jakimś innym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich kariery jest jak najbardziej wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem części z tematami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego zwolennicy a im wtedy daje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *